Mes de l'esport i finals escolars

De l'1 de juny al 30 de juny
Esport
Del 21/06/2019 al 30/06/2019

MES DE L'ESPORT I FINALS ESCOLARS 2019


Divendres 1 de juny


Club Ajedrez Mislata
- Final escolar escacs.

10:30-13:30h Pavelló Esportiu "El Quint"

 

Dilluns 3 de juny


Club Mislata Fútbol Sala
- Semifinal escolar Fubol Sala benjamí.

17:00 a 19:30h  Pavelló Esportiu "El Quint"

Club Gimnasia Rítmica Cabrioles -  Final escolar Gimnàstica Rítmica

17:00 a 20:30h Pavelló Esportiu "La Canaleta"

Club Natación Piscis Mislata - Finals escolars de natació.

10:30 a 13:00h Piscina Municipal Coberta

 

Dimarts 4 de juny


Club Mislata Fútbol Sala
- Semifinal escolar Futbol Sala aleví.

17:00 a 19:30h Pavelló Esportiu "El Quint"


Club Balonmano Mislata G.M.
- Trobada multiesportiva escolar.

17:00 a 19:30h  Pavelló Esportiu "La Canaleta"

 

Dimecres 5 de juny


Club Mislata Fútbol Sala
- Final Escolar Futbol Sala benjamí.

17:00 a 19:30h Pavelló Esportiu "El Quint"


Club Balonmano Mislata G.M.
- Finals escolars handbol benjamí i aleví

17:00 a 19:30h Pavelló Esportiu "La Canaleta"

 

Dijous 6 de juny


Club de Atletismo Fent CamÍ
-  Finals escolars d'atletisme.

18:00 a 20:00h  Complex Esportiu La Canaleta, pista d'atletisme

 

Dilluns 10 de juny


Club Mislata Fútbol Sala
- Final Escolar futbol sala aleví

17:00 a 19:30h  Pavelló esportiu "EI Quint"

 

Dimarts 11 de juny


Mislata Basquet Club
- Finals Escolars de bàsquet.

17:00 a 19:30h Pavelló Esportiu "El Quint''

 

Dijous 13 de juny


REGIDORIA D'ESPORTS - LLIURAMENT DE MEDALLES I TROFEUS ESPORT ESCOLAR
  

18:00h Pavelló Esportiu "El Quint''

 

ALTRES ACTIVITATS ESPORTIVES - ESTIU 2019


Dimarts 4 de juny


Club de Hockey los Diablos
- Lliga escolar d'hoquei línia 3vs3.

18:30 a 20:00h Pista exterior d'hoquei del Complex Esportiu “La Canaleta”

 

Dijous 6 de juny

 


Club de Hockey los Diablos -
 Lliga escolar d'hoquei línia 3vs3.

18:30 a 20:00h Pista exterior d'hoquei Complex Esportiu “La Canaleta”


Dissabte 8 de juny

 


Club de Patinaje Artístico Looping
-  Campionat de Patinatge Artístic.

10:00 a 21:00h Pavelló Esportiu "El Quint"


Club de Hockey los Diablos
- Copa Federació Hoquei Patins Aleví

09:00 a 20:30h Pavelló Esportiu "La Canaleta''.


Diumenge 9 de juny

 


Club de kárate J-Vidal
-  Campionat Promoció Karate

8:00 a 15:00h Pavelló Esportiu "EI Quint".


Dimarts 11 de juny

 


Club de Hockey los Diablos
-  Lliga escolar d'hoquei línia  3vs3

18:30 a 20:00h  Pavelló Esportiu "La Canaleta''.


Dissabte 15 de juny


Club de Patinaje Hockey Sesion
-  Finals escolars de patinatge.

10:00 a 19:00h Pista exterior d'hoquei i pista d'skate del Complex Esportiu "La Canaleta".

 

Divendres 21 de juny

 
Gala de l'Esport de Mislata

20:30h Amfiteatre de Felipe Bellver

 

Del 21 al 23 de juny

Club de Balonmano Mislata G.M  - Mislata Handball Fest 2019

Als Pavellons Esportius.

 

Del 19 al 25 d'agost


Club de Ajedrez Mislata -
LIII Torneig d'Escacs "Villa de Mislata" i XI Festival Internacional.

Centre Socio-Cultural "La Fàbrica''

 

 

 

 

 

 

 

 

Tornar